Diskusia

Odpovedať Zrušiť odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Príspevky

  1. Zdravim,zaciatkom jula ideme do Dolomitov,Toffana,Civetta,Moiaza atd.Vie mi niekto poradit v tejto lokalite ubytovanie na sukromi,alebo chate za rozumnu cenu. Dakujem.

  2. Ahojte, na zimnom junovom stretku asi bude <br> tvrdo a neletovo <a href="http://www.shmu.sk/sk/?page=1163#tab&quot; TARGET="_blank">http://www.shmu.sk/sk/?page=1163#tab</a&gt; <br> <a href="http://www.hzs.sk/info/podmienkyprehlad.php&quot; TARGET="_blank">http://www.hzs.sk/info/podmienkyprehlad.php</a&gt; <br> <a href="http://www.hzs.sk/?lang=sk&amp;site=archivsprav&amp;id=1103&quot; TARGET="_blank">http://www.hzs.sk/?lang=sk&amp;site=archiv…</a> <br> Tesia sa na vas Perinbaba a PREVYK

  3. ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????

  4. Ahojte, ak sa chystate autom do Tatier, jedna info: Meranie rychlosti v T.Matliaroch (&quot;prevelikej to obci s budovami tesne pri ceste&quot;, v Rakusku by tam bolo 70 kmh) sa deje pozoruhodnym sposobom: Pri vjazde od T.Lomnice je znacka zaciatku obce na horizonte. Meraju z parkoviska oproti kupelom. Cista ryza.

  5. Jolana : Ako 3.asistent 2.sekterarky hlavneho managera PREVYKu pre accomodation, catering, parkyng, sales, marketing, HR a PR na junovych zimnych strtkach (do 9.6. z vaznych sluzobnych dovodov dostupneho iba na svojej privatnej GSM brane) Ti mozem pryslubyt, ze po generalnej skuske v piatok po vecierke Ti najdeme dostojne miesto v slavnostnom sobotnajsom programe.

  6. julo 🙂 no to je naozaj zaujimava stranka, neviem ci poznas autora, ale je to instruktor SVTS 🙂 verim, ze vacsina ludi tu tu stranku pozna a je fajn, ze si ju objavil aj ty 🙂

  7. Zdravim, hladam si spolulezca do Paklenice na prvy majovy tyzden. Auto mame. Idealny by bol spolulezec / spolulezkyna co lezie obtiaznosti IV-V, ani nejak extra skusenosti netreba mat. Ubytovanie v sukromi, dalsie podrobnosti mailom.

  8. No tak to mi potom zostava len sa medzi vas infiltrovat a zaplatit clenske. To ste s nama seckyma ale vybabrali! <br> Akurat neviem co ten obycajny pospolity lud, co by tiez na totie kopce obcas rad zasiel a prospelo by mu to… ale vlastne o to ide, aby bolo z clenskeho co najviac financii, ci nie?

  9. Zdravim SVTSisti, <br> mam taky technicko-moralny problem. Neni som vas clen, ale aj napriek tomu by som rad cital co mate nove v tom obezniku. Tak sa chcem nesmelo spytat, ci by bol nejaky technicky/eticky/autorsko-pravny problem davat ten obeznik teraz v 3. tisicroci sem niekde na web? <br> Za porozumenie v mene nas hanblivych no vrcholov-chtivych sviatocnych horalov ponizene dakujem. <br> :-))

  10. Pozdravujem Vas,v aprili by som mal zaujem vybehnut si na CHOPOK CHOPKOVATY a zaujimalo by ma ci niekto z okolia ZA sa chysta ZCHOPIT na jeho vyslap

  11. Ahojte, mam na predaj oranzovomodry komplet – vetrovka Mammut Lhotse XCR (vel. L) + nohavice Mammut Nuptse XCR (vel. 50)vo velmi dobrom stave, takmer nepouzivane za luxusnu cenu. <br> ps: dovod – neodolal som dalsej znacke. <br> tel: 0903 852 310

  12. Ahoj,ak bol niekto na Novy rok na Martinkach alebo vo Vratnej a nafotil super inverziu-hmly v dolinach,hory,bol by som velmi rad keby mi svoje foto poslal na mejlovu <a href="mailto:"></a> <br> Rad fotim,poslem nieco na oplatku <br> Zelam vsetkym kopec krasnych zazitkov na horach v novom roku 2009

  13. Parada, dik za informacie. Dlho som sa tam chcel pozriet v zimnom case, ale zil som v tom ze sa to nesmie. <br> A inak, vsetkym vam prajem vela zdravicka a vobec, prijemny zvysok zivota. <br> Caute, JS

  14. Pre jojo: ja vlastnim Pinnacle GTX verziu od r. 2007 a zatial drzia bez problemov. Stihli bez ujmy zvladnut aj zopar alpskych a kaukazskych kopcov. Takze pri cene cca 6-6,5 tisica je pomer cena/vykon celkom fajn… kazdopadne LaSportiva je istota, aj ked kusok drahsia. <br> Btw. mam aj garmonty vetta light, tohtorocny model, zabehnute v lete, a zatial su ok…

  15. ja len tak na okraj k tym garmontom…. ich vysoke boty su naozaj este vacsinou site v Rumunsku a disponuju slusnou kvalitou za tu cenu, takze by som ich uplne nezatracoval….kazdopadne Made in Italy znelo lepsie a ich polovicne teniskoidne veci site v cine by som nebral ani zadarmo…inak prechod k LaSportivam mozem kazdemu doporucit 🙂

  16. Cau Peto. Presne ako pises. Posledna podrazka sa mi zlomila po 2 rokoch, futro odparane po asi rovnakom case, vyparany svik na vonkajsom kozenom kryte. Najviac mi asi prekaza ze sa mi vyparalo a takmer odpadlo logo Garmontu, kde mam teraz otvor pre vodu a sneh a uz viac sa nemozem hrdit tymto symbolom. <br> Nuz a co sa tykuje tych rychlostnych limitov, tak hlasim ze som sa polepsil a posledne 3 mesiace sa bud vobec nehybem, alebo sa hybem rychlostou slimaka (rad Stylomatophora, celad Arionidae). <br> Nadmernu hmotnost sice nosim, ale to zato ze som pribral zo 2 kila a o JPN turistkach neviem naozaj nic (leda tak o korejcoch, ktorych stretavam v Ziline). Nastastie kosti sa zrastaju a tak to vyzera ze tuky zacnem spalovat na horach cca od vianoc. <br> Dohovoril som. <br> <br> Alebo este predsa nie.. Ak by som smel, chcel by som poprosit Fedora aby bol tak laskyplny a vysvetlil mi pointu Kostovho vtipu, lebo mne na jeho prispevku nepride nic zabavne. <br> JS

  17. For jojo 2176 A JS : moje Garmont Pinnacle su made in RO, takze je to blisie ako z PRC. Nazor menovaneho JS si sice ctim, ale: musim nanho svinsky bonzovat , ze bol opakovovane pokutovany policiou v okresoch MT, ZA,PP a v okoli Zermattu za opakovane porusovanie maximalnej povolenej rychlosti chodze po terenoch CH + az II- a taksito Inspekciou prace za za prekracovanie max.povolenej zataze turistu ( teda nosenie nakladu viac ako 60% zivej hmotnosti jedinca). Okrem toho MP v Zermatte musela najat tlmocnika na rozohnanie zhromazeni JPN turistiek, ktore sa snim xceli fotit.

  18. For jojo 2176 <br> Garmont Pinnacle som pouzival od zaciatku leta, zdaju sa mi ok, ale na moju nohu su uzke. Ake cislo potrebujes ? <br> JS, to &quot; na zmes plynnych produktov traviacieho traktu kura domaceho&quot; znaci slaba trvanlivost alebo daco podobne ? Btw idem sa pozriet na skatulu, ci tam je dajake made in …

  19. For jojo 2176 <br> <br> Cauko. Riadenim osudu sa stalo ze poslednych asi 6 parov topanok kotre som za poslednych 10 rokov dral na horach bolo vylucne znacky Garmont. Za ten cas som dospel k nazoru, ze kym bola na nich visacka MADE IN ITALY, islo vzhladom k cene o velmi dobru kupu. <br> Avsak odkedy ich siju v Cine, stoja za kuraci prd. Aspon tolko moj nazor, ktory nie je ovplyvneny ziadnymi emociami ci antipatiou. Ked definitivne odpalim tie co mam teraz, necham sa asi zlakat LaSportivou.

  20. Caute,chcel by som kupit topanky Garmont Pinnacle,akurat som pocul, ze v poslednom obdobi siel Garmont dole s kvalitou. Viem mi dat k tomu niekto komentar? Vopred dakujem!

  21. ahojte, poprosila by som o pomoc pri hladani lyze…ak by nahodou niekto nasiel na martinskych holiach cervenu atomicu so silvtretou 404 nec sa ozve na t.c 0908909448…dakujem…odmena toho kto ju najde neminie

  22. Ahojte, jeden trosku od veci… Hladam nove byvanie v BA. Nehlada daka dobra dusa nasho razenia spolubyvajucu, resp. neviete o niekom inom? Keby ano, straaasne moc pekne dakujem za info! 0904896155

  23. Ajaj, zabudol som sa podpisat. Cize nie anonym ale JS. Nemyslel som to v zlom a ani sarkasticky. Stratit dobry fotak je pre majitela katastrofa. Skor ma zaujimalo ako sa to stalo. Obycajne fotak ludia nosia na krku aby bol poruke, odkial sa tazko straca.

  24. Ako subor stiahnut: kliknut na link, potom vybrat tlacitko free user (pod pravym tachometrom), potom pockat 65 sekund (na stranke sa to odratava), po uplynuti casu sa objavi tlacitko download, po kliknuti nan sa stiahne subor (subor ma asi 180MB, zatial som fotky nepozmensoval, preto) <br> Ako subor rozbalit: winzip alebo winrar to zvladne bez starosti

  25. Ja sa tiez chcem uz druhy rok ucastnit vystupu na Gerlach. Datum konania sa uz blizi ale nikto o tom nic nenapise. Tak ak ma nikto info nech da vediet. Dakujem s pozdravom <br> Lukas

  26. zdravim vas, <br> no naozaj by bolo dobre, keby sa niekto, kto moze a nieco o tomto aj vie k tomuto vyjadril – k akcii, ktora je planovana v kalendari akcii SVTS pre r.2008 a je verejna. Ja som bol prihlaseny aj vlani, vtedy bol vystup zruseny pre zdravotne problemy organizatora. Tento rok som sa prihlasil/ozval 2x mailom organizatorovi viac ako mesiac v predstihu pred akciou (snad to nie je neskoro:-), no zial ziadna odpoved mi neprichadza. Sam som clenom SVTS a mam absolvovany aj kurz VHT a rad by som sa zucastnil, okrem tejto, v buducnosti aj inych akcii SVTS a jednotlivych klubov. Tak, ak mozem takouto formou niekoho poprosit, kto ma nejake informacie o tomto, nech napise nejake informacie sem alebo mne na mail, ci sa kona vystup,… <br> Vopred dakujem. S pozdravom <br> Ondro 🙂