Výzva: ročenka SVTS 2023

Po oslovení územných klubov SVTS, obraciame sa aj na ostatných našich členov. Pripravujeme našu koncoročnú tradíciu – ročenku SVTS, ktorá mapuje činnosť a udalosti spolku v uplynulom roku. Uvítame vaše príspevky a zábery z toho, čo sa vám v horách končiaceho roku podarilo. Prispieť do ročenky môže každý aktuálny člen SVTS. Podeľte sa o svoje zážitky a poznanie s ostatnými členmi.

„Kuchárku“ ako by mal príspevok vyzerať, nájdete napríklad tu. V prípade nejasností ma kontaktujte.

Vrcholovky.
Pošlite aktuálne tohtoročné zábery na vrcholoch našich i zahraničných hôr, ktoré tradične vytvárajú obálku ročenky. Záber nemusí mať sprievodný text. Stačí ako názov záberu napísať názov vrcholu, kde ste sa fotili.

Príspevky a aj vrcholovky posielajte na adresu ">adresu  redakcie.

Uzávierka: 20. 11. 2023
Ak by ste tento termín nestíhali, kontaktujte ma, dohodneme sa.
Vytlačenú ročenku budeme tradične distribuovať tak, aby ste ju dostali na vianoce spolu s kalendárikom SVTS. Kto do termínu distribúcie zaplatí členskú známku SVTS, dostane ju s ročenkou.
Za ústredie SVTS Juraj Dlábik

One comment

  • Dobrý deň, prosím o chvíľku pozornosti vášho času. Robím Verejný Prieskum: Legálny výstup cez VHT- Ferratou na Gerlach , Áno či Nie, Prečo? Čiže bez doprovodu Horského Vodcu či podmienenym členstvom v nejakom horolezeckom klube. Prieskum zdieľala som do 20 skupin, kde zisťujem Záujem Verejnosti, názor, postrehy, návrh, možnosti, prípadne riešenie prístupnosti. Týmto Vás prosím o Vyjadrenie Vášho Názoru keďže na Vašej stránke mi to nebolo umožnené. Vyhodnotenie Prieskumu zverejnim v Každej skupine pred Vianocami, pravdepodobne aj skôr. Zoznam skupín Vám môžem poskytnúť, keď budete mať záujem komunikovať, po vyhodnotení. Vopred Veľmi pekne Dakujem za Záujem, odpoveď, spoluprácu. Prajem Krásny deň, s pozdravom turistka Viki.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *