ALPHA SPORT /MAMMUT, už zajtra…

Okrem toho, že sme na stránke zverejnili otvorenie novej predajne v Žiline, členovia dostali tento oznam aj na svoj mail.  

Možno sa pýtate prečo taký rozruch?

Hlavne mladších členov chcem informovať, ža Alphasport Mammut je so svojou podporou pri našom spolku od jeho založenia, preto zverejnenie o otvorení novej predajne je pre nás, samozrejmosť.

Vybavenie školiacich stredísk, inštruktorov a odmeny pre aktívnych členov … Kvalitný materiál v najvyššej technologickej kvalite, to všetko máme k dispozícii u nášho partnera vo výhodných cenách. Najviditeľnejšia je podpora festivalu Vysoké hory v Žiline, ktorého je hlavným partnerom už 28 rokov a v našej ročenke na ktorej distribúcii sa podieľa. Konkrétnu podporu jedného s majiteľov Štefana Kuchára si ceníme natoľko, že sme mu udelili čestné členstvo SVTS, naše najvyššie ocenenie.

Toto sú všetko dôvody, prečo by ste si mali nájsť cestu nie iba do ich novej predajne, ale aj do starej v centre Žiliny, ktorá ostáva v prevádzke a samozrejme aj do tých v Považskej Bystrici a Bratislave. Kvalitu ktorú ponúkajú určite oceníte nie iba na horách.

Poloha novej predajne na Kragujevskej ulici č. 9 je výhodná tiež pre tranzitných záujemcov, pretože sa nachádza priamo pri hlavnom ťahu Bratislava – Tatry na začiatku Žiliny po pravej strane. 

Za ústredie SVTS Juraj Dlábik

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *