Festival HoryZonty 11. – 13. 11. Trenčín

Festival HoryZonty 11. -13. 11.Trenčín.

Posádkový klub (ODA) Trenčín

Divadelná sála – hlavný program – režim PLNE OČKOVANÍ (bez limitu)

Univerzálna sála – večerné filmové bloky – režim OTP

„Program bude na oboch miestach približne rovnaký, líšiť sa bude len v tom, že kým v menšej univerzálnej sále bude zložený výlučne z filmov, v divadelnej sa môžu návštevníci tešiť aj na prezentácie hostí, ktorými budú Tomáš Petrík – mnohým známy chatár z Chaty pri Zelenom plese, cestovateľ a fotograf Martin Fševed Žilka, horolezci Marián Šajnoha a Vladimír Kazo Linek a kameraman Rastislav Hatiar“, hovorí organizátorka Erika Imrichová.

Na svoje si prídu aj diváci, ktorí minulý rok objavili čaro online formátu. Kým hlavný festivalový program v Posádkovom klube sa uskutoční v plánovanom termíne, online projekcia prebehne o pár dní neskôr, od piatka 19. do nedele 21. novembra. Program na internete bude čiastočne upravený, no diváci budú môcť aj tu zhliadnuť množstvo filmov ako aj záznamy prezentácií tohtoročných hostí.

Súčasťou festivalu bude po roku opäť aj niekoľko podujatí v rámci sekcie Umenie a šport v živote zdravotne postihnutých, vrátane besedy a workshopu. Návštevníci, ktorí sa do festivalového diania radi zapájajú aktívne, sa môžu tešiť na tradičné sprievodné podujatia. Ak to situácia dovolí, v sobotu 13. novembra sa uskutoční Beh o pohár festivalu, nosičské preteky na Farských schodoch i detské cyklopreteky Tour de HoryZonty pri Zátoke pokoja.

Program 

Juraj Dlábik

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.