Presunuté na 2021 – XXIV. ročník  Zimného stretnutia SVTS pod Sivým vrchom.

from to
Scheduled Aktuality Pozvánky a Novinky ÚSTREDIE

 

Ahojte, mrzí nás to, ale vzhľadom na momentálnu situáciu a opatrenia, sme nutení túto krásnu akciu presunúť na rok 2021, o novom termíne Vás budeme informovať.


V dňoch 11. –  13.12.2020 sa na Chate pod Náružím uskutoční  XXIV. ročník Zimného stretnutia členov SVTS , ktorým si pripomenieme  výročie založenia nášho Spolku.

Aj napriek momentálnym vonkajším vplyvom urobíme všetko pre to, aby sa stretnutie mohlo uskutočniť. V prípade potreby dodatočných opatrení (s ohľadom na aktuálnu situáciu v decembri),  budú prihlásení účastníci včas informovaní.

   Doprava: Autobusom z Liptovského Mikuláša do Jalovca. Odtiaľ pešo cca 2 hod. na chatu. Osobným autom je možné sa dostať až k penziónu Ďumbier., kde je možné parkovať za dohodnutý poplatok. Jeho výška závisí od snehových podmienok, no nemal by presiahnuť sumu 2,5 € /auto/noc. Od penziónu trvá cesta na chatu cca 1,5 hod.

   Ubytovanie: Ubytovanie na chate 8,-€ / osoba/ noc. Chata má 30 lôžok a preto majú prví 30-ti prihlásení s uhradenými nocľahmi zaistené lôžko a deky. Ostatní si budú musieť priniesť vlastný spacák. Viac o chate na  www.chatacervenec.sk

  Stravovanie:  Na sobotný večer pripravia organizátori z Ústredia SVTS kapustnicu ako darček pre účastníkov stretnutia. Kuchári: Pavel Krčík (Paloško) a Peťo Pepe Perička.

Pivo predávajú správcovia na chate, voda je v blízkej studničke. Nezabudnite si priniesť prezuvky.

   Program: Cez deň využijeme horské prostredie k pohybu a večer si premietneme niečo z našich akcií.

 Účastnícky poplatok: 4,- €

 Prihlášky: Prihlásený bude každý, kto uhradí účastnícky poplatok a ubytovanie do 30. novembra na účet SVTS: IBAN číslo SK38 8330 0000 0029 0060 1564. Ako variabilný symbol uveď číslo preukazu SVTS.

 Ako špecifický symbol uveď svoje kontaktné telefónne číslo. Ak chceš byť na chate iba jednu noc, tak vyznač v poznámke či v piatok, alebo v sobotu.

 

 Na stretnutie sa tešia organizátori – Ústredie SVTS

 

Prihlášky adresujte na:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *