Kalendárik SVTS 2017 – hlasovanie

from to
Scheduled Aktuality ÚSTREDIE

Hlasovať môžete do 27. 11. 2016

Stalo už viacročnou tradíciou, že vydávame spolkový kalendárik SVTS – kartičku na lícnej strane obrázok, na rubovej kalendár. Je tu koniec roka a s ním opäť prichádza čas vybrať vhodný záber na kalendárik, ktorý dostane každý tohtoročný člen SVTS spolu s ročenkou pred Vianocami.
V ponuke je 22 záberov od 12 autorov, ktoré sa uchádzajú o to byť záberom roku. O vašu priazeň sa autori uchádzajú anonymne. Ďakujeme autorom, ktorý poslali svoje zábery. Ponuka je myslím pestrá, veríme že budete mať z čoho vyberať.

Spôsob hlasovania: na adresu  napíšte čísla troch záberov, ktoré vás oslovili v poradí ako na stupňoch víťazov od prvého po tretie miesto (napríklad, keď pošlete 40, 30, 20 znamená to: záber č. 40 sa vám najviac páči a dávate ho na 1. miesto, nasledujú ďalšie miesta záber č. 30 – 2. miesto, záber č. 20 -3. miesto) hlasovanie podpíšete, každý by mal hlasovať iba raz a hlasujú iba členovia SVTS. Ak budete mať chuť, môžete dopísať, prečo práve ten záber hodnotíte ako najvydarenejší.
Druhé a tretie miesta budú rozhodovať v prípade rovnosti hlasov na 1. mieste o víťazovi.
Hlasovať za svoj záber môže aj autor.
Obrázky si pozrite tu, v pravom hornom roku je jeho poradové číslo, ktoré použijete pri hlasovaní.

Nastavte si pdf prehliadač na 100% potom sa Vám obrázok zobrazí ako reálne bude – kartička 85 x 55 mm. Obrázok musí „fungovať” v takomto formáte. Ešte doplním, že na správne zobrazenie obrázku (farebnosť) má vplyv nastavenie vášho zobrazovacieho zariadenia. Do víťazného obrázku bude ešte doplnený autor, logo a kontaktné údaje spolku.

A ešte raz uzávierka hlasovania: 27. 11. 2016

Tešíme sa na vaše hlasovanie!

Ústredie SVTS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *