RIPORT: POĽSKOMORAVSKOSLOVENSKÝ BODOŇKURZ 2014

3. čelovkový kurz a 15. letný medzinárodný kurz Základov VhT, Bodoň, 23.-25. V. 2014

Tentoraz sme na Bodoni s Poľskom neprehrali tak, ako minulého roku.
Všetci prihlásení kurzisti prišli: Bartek z Poľska, Martin + 4 z Ostrvy, pardon od Ostravy, a ten zbytok boli eurovoliči zo Slovenska. Vlastne eurovoličov bolo iba 17, dvaja ešte nemali volebné právo.

Takže pár čísiel a faktov: Opakovači aj očumovači si už v piatok večer zaliezli. Dali sme pričuchnúť ku skale aj nováčikom. Podaktorí fakt prvýkrát, a hneď vo vibramkách alebo botaskách a s čelovkou. V noci dorazil aj trnavský tím, ten stihol iba postaviť stany a čumieť na bláznov pobiehajúcich po lese s čelovkami.

V sobotu ráno Rišo začal kurz pohybovej prípravy a nylonového macramé, zatiaľ čo sa trojčlenná delegácia vybrala zachraňovať volebnú účasť. 3 zo 61 voličov v Zlatej Bani je slušný výkon! Cestou sme odchytili inštruktorskú delegáciu Janka + Roba. Keď už mali cingrlátka i lano, tak sme ich doviedli hore na Bodoň, nech si tiež užujú andezitu.

Ešte počty: 4 dievčatá + 15 nováčikov + 9 nečlenov SVTS = 19 kurzistov na 4 inštruktorov. Nesedí súčet? Nevadí! Ešte pridám aj pomocný personál na catering, roztlieskávanie a pod.: dvaja mimo prezenčky.

Ako bolo? Zábavisko do nedele obeda. Bartek fotil a Kuba vypeckoval gopročku, ďakujem za pixely: stojace TU a bežiace TU

Ďakujem Dudovi, Jankovi, Rišovi a Robovi za pedagogické výčiny, pardon, výkony.
To be continued …

 

 

One comment

 • Opakovaci i letni kurz Bodoń 23-25.05.2014

  Zalety:
  – Miła atmosfera
  – Życzliwi ludzie
  – Profesjonalni instruktorzy
  – Bezpieczeństwo
  – Piękne miejsce
  – Program zrealizowany na 100%
  – Wysoki poziom kursu

  Wady:
  – brak

  Nocne wspinanie i poszukiwanie zasypanych w lawinie o 1 w nocy to dodatkowe niezapomniane atrakcje Petera
  Polecam wszystkim
  Zadowolony kursant – Bartek Florczyk

  Podziękowanie dla wszystkich instruktorów a szczególnie Petera Kalenskiego kierownika kursu oraz wszystkich uczestników.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *